fbpx
Marko Županić

Želiš svoje kreativne ideje pretvoriti u uspješan biznis?

EDUKATIVNI PROGRAM “Od Ideje do Biznisa” donosi ti cjeloviti strukturiran program i korak po korak upute – za pretvaranje biznis ideje u kvalitetan biznis. Imaš li super ideju i želiš je pretvoriti u biznis – svakako pogledaj sadržaj u nastavku.

Želim ideju pretvoriti u biznis

Osjećaš se nesretno i sputano na trenutnom poslu - i misliš da možeš i želiš više u životu?

Misliš da imaš super ideju i pomisao na pokretanje biznisa te uzbuđuje, ali istovremeno osjećaš strah i nesigurnost u sebe i ideju?

0 %
ljudi sanja o promjeni posla i razmišlja o pokretanju nove karijere
ŽELJE I STRAHOVI

Svakodnevno odlaziš na posao koji te ne ispunjava, dok istovremeno žudiš da svoje ideje pretvoriš u uspješan biznis?

  • Želiš svojim poslovnim idejama promijeniti svijet, ali to ne možeš na trenutnom radnom mjestu?
  • Osjećaš da tratiš svoje vrijeme i trud na poslovne projekte koji te ne ispunjavaju?
  • Žudiš za otkrivanjem svojim poslovnih potencijala i željom da svojim radom i biznisom kvalitetnije pomogneš ljudima i tvrtkama?
  • Želiš stvarati posao po svojim pravilima i raditi kada, gdje, kako i s kime želiš?
  • Trebaš korak po korak uputstva i savjete kako biznis ideju pretvoriti u zanimljiv i kvalitetan biznis koji će donositi željenu zaradu?

Prije 6 godina bio sam na tvojem mjestu - prepun biznis ideja i želje za pokretanjem vlastitog biznisa, ali i s puno upitnika u glavi:

Marko Zupanic - slika profila

je li pokretanje vlastitog biznisa ispravan smjer za mene i što ako propadnem nakon nekoliko mjeseci

kako da znam je li moja biznis ideja dovoljno dobra da ostvari uspjeh na tržištu i zaradi mi novac

jesam li uopće spreman nositi se sa svim izazovima i problemima koje donosi razvoj vlastitog biznisa

kako odabrati između pokretanja obrta ili tvrtke (d.o.o.) i kako uopće izgleda proces otvaranja biznisa

koje sve papire trebam pripremiti i voditi prije te nakon što otvorim vlastiti obrt ili tvrtku

što ako ne zaradim dovoljno novca za pokrivanje mjesečnih financijskih troškova i plaće

kako da svoju poslovnu ideju što kvalitetnije i što jednostavnije pretvorim iz ideje u biznis

0 + %
ljudi žale na samrti što nisu donosili hrabrije odluke i bili sretniji u životu
0
obrta bila su aktivna u Hrvatskoj u 2022. godini
KORAK PO KORAK

No, prestao sam samo čekati - i krenuo u niz akcija koje su me dovele do cilja

Dugo sam promišljao i razmišljao o pokretanju vlastitog biznisa. Iako sam bio prepun uzbuđenja i želje da pokrenem nešto svoje, to mi je ujedno stvaralo strah i nelagodu jer moram izaći iz zone poznatog, tj. iz zone komfora. No, shvatio sam dvije važne stvari:

1) Živi se samo jednom. Bolje je pokušati ostvariti svoje želje, nego cijeli život žaliti što nisam pokušao. Ako propadnem, uvijek mogu raditi za nekog drugog.

2) Nitko osim MENE – neće moj život učiniti boljim. Ja sam taj koji moram poduzeti akciju i koji moram izaći iz zone komfora – ako želim rasti i razvijati se.

I tako sam unatoč strahu, nesigurnosti i manjku znanja – krenuo u proces pokretanja vlastitog biznisa. Danas poslujem već više od 5 godina i biznis mi je pružio puno lijepih trenutaka, super klijenata, ali i puno slobode (da biram kada, gdje, kako i s kime želim raditi).

PRESTANI RAZMIŠLJATI - I KRENI U AKCIJU

Program ti donosi korak po korak upute i puno korisnih savjeta za pretvaranje poslovne ideje u biznis. Evo što ćeš naučiti:

je li tvoja poslovna ideja dovoljno dobra za uspjeh na tržištu

kako odabrati kvalitetnu biznis ideju i zašto je fokus na nišu važan dio poslovanja

na koji način testirati biznis ideju i uvidjeti potencijale tržišta u budućnosti

kako procijeniti mogućnosti tržišta i izraditi plan poslovanja za naredni period

koji su prvi važni koraci kod pretvaranja biznis ideje u obrt ili tvrtku

kako kreirati poslovni plan koji će unaprijed prikazati potencijal poslovanja i financija

je li pametnije pokrenuti obrt ili tvrtku i kako izabrati način oporezivanja poslovanja

koji su sve papiri potrebni prilikom otvaranja tvrtke ili obrta

kako pronaći izvore financiranja za pokretanje i početno poslovanje biznisa

gdje i kako možete otvoriti obrt ili tvrtku te na što trebate pripaziti kod otvaranja

koliko iznose mjesečni financijski troškovi poslovanja i kako kreirati financijski plan

koje sve obaveze imaš prema državi jednom kada pokreneš vlastito poslovanje

kako poslovne ideje pretvoriti u neodoljive ponude za tvoje klijente

što ako tvoja biznis ideja ne privuče dovoljno klijenata i zapadneš u probleme

ŠTO ĆEŠ NAUČITI

Program Od Ideje do Biznisa sastoji se od 7 modula:

01 Pravo vrijeme za biznis

Saznaj kada je pravo vrijeme za pokretanje vlastitog biznisa. Jesi li spreman/na za pokretanje vlastitog biznisa? Koje sve vještine treba budući poduzetnik ili poduzetnica?

02 Pronalazak biznis ideje

Nauči kako pronaći kvalitetnu biznis ideju. Je li tvoja biznis ideja dovoljno kvalitetna za uspjeh na tržištu? Zašto je izbor niše važan za buduće poslovanje obrta ili tvrtke?

03 Testiranje biznis ideje

Saznaj kako kvalitetno testirati biznis ideju i uvidjeti potencijal ideje na tržištu. Koje sve kanale i taktike možeš iskoristiti za testiranje poslovne ideje? Koji pokazatelji definiraju kvalitetnu biznis ideju?

04 Plan poslovanja

Nauči kako kreirati poslovni plan. Što sve sadržava kvalitetan poslovni plan? Koji su najvažniji parametri poslovnog plana? Zašto je poslovni plan temelj tvojeg budućeg uspjeha u poslovanju?

05 Financije poslovanja

Saznaj kako prikupiti dovoljno financija za pokretanje poslovanja. Koje financijske instrumente imaš na raspolaganju za pokretanje obrta ili tvrtke? Što su poticaji za samozapošljavanje i kako se dobivaju?

06 Otvaranje obrta ili tvrtke

Saznaj kako izgleda proces pretvaranja biznis ideje u obrt ili tvrtku. Koja je sve dokumentacija potrebna za pokretanje poslovanja? Na što sve pripaziti i kako poslovanje uskladiti sa zakonskim propisima?

07 Poslovanje obrta ili tvrtke

Nauči kako biznis ideju pretvoriti u neodoljivu ponudu za tvoje klijente. Kako optimizirati poslovanje? Zašto su marketing i prodaja važni dijelovi poslovanja? Zašto je važno prilagođavati se tržištu budućnosti?

PROGRAM - OD IDEJE DO BIZNISA

Kako je koncipiran Program i što ćeš sve dobiti?

Što?

Program Od Ideje do Biznisa donosi ti korak-po-korak savjete za pretvaranje ideje u biznis unutar 12 tjedana. Evo što sve donosi Program:
- - - - - - - - - -

live grupni video pozivi svaka 2 tjedna (u trajanju 1h)

video, audio i pisane lekcije (za svih 7 modula programa)

pdf priručnici (s konkretnim zadacima za svaki modul)

snimka live grupnih razgovora (za ponovno pregledavanje)

Kako?

Program ti donosi konkretne savjete iz prakse - koji će ti omogućiti jednostavno i lagodno pokretanje biznisa:
- - - - - - - - - -

na početku dobivaš pristup edukativnoj platformi sa 7 modula (svaki se novi modul otvara nakon novih tjedan dana) i možeš učiti kada i kako tebi odgovara

gledanje video lekcija s jednostavnim objašnjenjima složenih poslovnih pojmova (kada, gdje i kako tebi odgovara)

svaki drugi tjedan imamo live grupni poziv na kojem prolazimo kroz module (dobivate odgovore na vaša pitanja)

popunjavanje pdf priručnika s ciljem dobivanja kompletnog rješenja pretvaranja tvoje ideje u biznis

mogućnost ponovnog pregledavanja svih materijala i sadržaja (sve dok sadržaj postoji)

Gdje i Kada?

Program će se održavati putem edukativne platforme i Zoom-a, a pristup sadržaju imati ćeš i nakon završetka Programa (sve dok sadržaj postoji):
- - - - - - - - - -

Vrijeme održavanja: početak 02.02.2024.; trajanje 12 tjedana

Mjesto održavanja: online (putem edukativne platforme + Zoom)

Broj polaznika: ograničeno - maks. 12 polaznika

BONUS: za sve sudionike Programa sadržaji će biti dostupni i nakon predavanja

Cijena

- - - - - - - - - - - -

170,00 eura

promo cijena (do 29.01.2024.)
- - - - - - - - - - - -

Želim se prijaviti na program
JESMO LI DOBAR FIT ZA SURADNJU?

Kome je Program namijenjen?

Program Od ideje do Biznisa nije za osobe koje već imaju svoj biznis i nije za osobe koje previše strahuju od pokretanja svojeg biznisa. Također, program nije za osobe koje su sretne na svojem trenutnom poslu i ne osjećaju potrebu bilo što mijenjati u svojoj karijeri.

0 %
zaposlenika tvrdi da se osjećaju "izgorjelo" na poslu
OSJEĆAŠ LI POVEZANOST?

Odgovara li ti moj način rada?

Ako osjećaš da ja nisam pravi izbor za tebe i tvoju budućnost – onda svakako preskoči prijavu na radionicu. No, ako osjećaš da sam ja taj koji će ti pomoći ostvariti tvoju želju da u budućnosti imaš svoj biznis – onda se slobodno prijavi ispod na Program.

Program nije “čarobni napitak” i neće ti pomoći u ostvarenju želja – ako TI ne uložiš dovoljno vremena, truda i energije. Ja ti mogu dati putokaz za pretvaranje biznis ideje u kvalitetan biznis – ali na tebi je da napraviš konkretne korake i stigneš na željeni cilj.

Na Programu želim samo ljude koji istinski osjećaju da sam ja pravi izbor za njih. Ne želim nekog tko ne osjeća “povezanost” sa mnom. Ako se osjećaš poletno, motivirano i inspirirano kada čitaš moj blog, newsletter ili moje društvene mreže – onda smo vjerojatno dobar fit.

Program Od Ideje do Biznisa je za tebe ako zaista ozbiljno razmišljaš o pokretanju vlastitog biznisa u narednim tjednima i mjesecima. Program iziskuje tvoju odlučnost, spremnost na rad i fokus na zadatke. Jer samo tako možeš ostvariti ono o čemu maštaš.

Pomogao sam do sada mnogim mladim ljudima u razvoju vlastitog poslovanja od nule. Zbog svih njih osjećam ogromnu sreću i ispunjenost u svojem radu i svakodnevici. Jer znam da sam nekome pomogao ostvariti snove.

Ako osjećaš da ti svojim savjetima, iskustvom i znanjem mogu pomoći na tvojem putu od biznis ideje do kvalitetnog biznisa – slobodno se prijavi ispod na Program. Veselim se tvojim novim životnim uspjesima i radostima.

MIŠLJENJE KLIJENATA

Što ljudi misle o meni?

Obožavam raditi s ljudima koji žele promijeniti svoj život – i ostvariti svoje snove. Put do uspjeha je često težak, ali vrlo ispunjavajuć i zabavan. Drago mi je da mogu biti dio tog puta mnogih svojih super klijenata. Evo što oni misle o meni:

“Bravo Marko. Volio bih kad bi ti postao poticaj da mnogi u Hrvatskoj započnu svojih 100 dana do boljeg sebe. Svijet se mijenja, postani inspiracija svima oko sebe”

Karlo Siljeg

“Odlična ideja, Marko 😉 Samodisciplina je jako važna u našem osobnom i poslovnom razvoju i uspjehu, a jako je bitno da istovremeno dok rastemo u poslovnom smislu ne zanemarimo zdrav život. Trenutno mislim da nam je to svima najveći izazov jer ako nema balansa u životu, sav uspjeh zaista nema smisla.”

Morena Milevoj

“Bravo i svaka čast Marko! Pravi si primjer kako ostvariti svoje želje i snove 😀 “

Martina R.

“Naprijed Marko, navijam za tebe. Čestitam ti na svim dosadašnjim uspjesima i veselim se novima!”

Nikola Greb

“Apsolutno podržavam ideju.”

Rahela Lončarić

“Bravo, Marko! Želim ti puno sreće s projektom, sigurna sam da će rezultirati uspjesima na svim zacrtanim područjima!”

Matea Saric

“Odlicna ideja! Podrzavam i zelim sto vise 😉 “

Blanka Lasić

“Super. Pošto sam i sama pravi mali multipraktik pratim svakako”

Ivana Jandrijević

O MENI

Osnovne informacije o meni

Ja sam Marko Županić – kreativac, zaljubljenik u osobni i poslovni razvoj, ali i savjetnik za mlade (buduće) poduzetnike. Autor sam nekoliko različitih edukacijskih programa i Akademije – kojima želim pomoći ljudima da ostvare svoje pune potencijale u životu i poslu.

0 +
godina iskustva u razvoju raznih digitalnih projekata za sebe i klijente
MARKO ŽUPANIĆ

Informacije koje možda želiš znati o meni

Nikada se nisam vidio u klasičnoj uredskoj stolici radeći od 9.00 do 17.00 sati – pa nakon završenog fakulteta u području informatike krećem s obrazovanjem u području marketinga i poduzetništva.

Iako pomalo prestrašen i bez puno dostupnih informacija – sa svega 25 godina pokrećem svoj vlastiti obrt (koji posluje i danas). Kroz svoje poslovno putovanje imao sam priliku raditi s mnogim atraktivnim brendovima (Douglas, A1, WestAlpine, Dm, Nivea, Medvedgrad, itd) gdje sam stekao puno praktičnog iskustva.

No, kako je vrijeme prolazilo – svoj “poziv” sam pronašao u pomaganju ljudima da ostvare svoje poduzetničke želje i biznis ideje. Pretvaranje ideja i snova klijenata u stvarnost – nešto je što me ispunjava i upravo zbog toga volim raditi s mladim i ambicioznim ljudima.

Puno sam puta sa svojim klijentima prošao proces planiranja poslovanja i stvaranja biznisa iz ideje. Samim time, svoje sam iskustvo odlučio pretvoriti u edukacijske programe – koji s vremenom postaju sve kvalitetniji i konkretniji. Barem tako kažu moji klijenti.

U slobodno vrijeme volim putovati, šetnje prirodom i razne sportove, a u večernjim se satima opuštam uz čitanje knjiga. Ove sam godine (2023.) na moru proveo čak 4 mjeseca jer mi digitalni posao dopušta slobodu biranja mjesta rada.

Svakog tjedna pišem blog, šaljem newsletter i stvaram sadržaj za društvene mreže (prvenstveno Instagram).

Ako se pronalaziš u mojoj priči – onda ćemo vjerojatno lako pronaći zajednički jezik. Jer razumijem tvoje probleme – s obzirom na to da sam i sam prošao sličan put koji ti sada prolaziš.

PROGRAM - OD IDEJE DO BIZNISA

Često postavljena pitanja

Ako imaš kakvih dodatnih pitanja o Programu Od Ideje do Biznisa – možeš ih poslati na email: kontakt@markozupanic.hr . Ispod možeš pronaći odgovore na najčešća pitanja klijenata:

+ Kada dobivam pristup programu i platformi za edukaciju?

> Pristup programu, tj. platformi za edukaciju dobivaš 02.02.2024. kada započinje program. Tjedan dana kasnije imati ćemo prvo live druženje putem Zoom platforme pa bi bilo super da do tada pogledaš barem prvi modul Programa. No, učiti i raditi možeš tempom koji tebi odgovara.

+ Što ako ne mogu sudjelovati na live video radionicama?

> Grupne live video radionice održavaju se za sve prijavljene sudionike fiksnih datuma (svaka 2 tjedna), no svi koji se prijave na radionicu imati će pristup svim materijalima radionica i narednih mjeseci (sve dok sadržaj postoji). Stoga, ne brini. Live radionice možeš odgledati i kasnije – u terminu koji tebi odgovara.

+ Kada će mi biti dostupni sadržaji iz Programa? 

> Dio video sadržaja pripremljen je unaprijed, baš kao i pdf skripte koje ćeš dobiti. Taj sadržaj i skripte dobivaš na dan početka Programa na tvoju email adresu. Dio sadržaja otvara se svakog novog tjedna. Snimke live radionica dobiti ćeš nekoliko dana nakon održavanja pojedine live radionice. 

+ Je li ovaj program samo za buduće poduzetnike? 

> Ne, ovaj program nije samo za buduće poduzetnike. Program je osmišljen na način da pomogne svima koji su u kontaktu s pokretanjem vlastitog biznisa. Primjerice, na Program se mogu prijaviti i članovi obitelji osobe koje planira pokretanje biznisa, ali i svi koji žele saznati više informacija o biznis idejama i poslovanju.

+ Možeš li garantirati rezultate nakon završenog Programa?

> Ne mogu. Konačni rezultati ovise isključivo o tebi i tvojem zalaganju oko Programa. Zbog toga sam i naglasio iznad da želim na Programu sudionike koji su visoko motivirani i uzbuđeni – kako bi svoje ideje prema uputama s radionice proveli u djelo. Ako je pokretanje vlastitog biznisa ono što zaista žarko želiš u životu – onda ćeš ovaj Program savladati s osmijehom na licu.

+ Koliko vremena trebam uložiti u Program?

> Možeš raditi i učiti kako god tebi odgovara. Uloženo vrijeme ovisi isključivo o tebi i tvojim željama. Bilo bi super kada bi barem jednom prošao/la kroz sav video sadržaj i kada bi popunio/la sve pdf skripte koje ti donosim na edukativnoj platformi. Koliko ćeš fokusa, truda i vremena uložiti – takvi će biti i rezultati.

+ Postoji li mogućnost povrata novca? 

> Ako te sadržaj Programa razočara – u prvih 15 dana od početka Programa možeš zatražiti povrat novca. Potrebno je detaljno obrazložiti svoju odluku i što te konkretno razočaralo u programu. Dakako, povratom novca gubiš pravo na sudjelovanje u daljnjim live druženjima, ali i gubiš pristup svim edukativnim materijalima u sklopu Programa.

PRIJAVITE SE DANAS

Prijava na Program

Za prijavu na Program kliknite na gumb ispod:

Želim se prijaviti na program