Marko Županić

Kriteriji za ocjenjivanje plaža u Hrvatskoj

Marko Županić

S obzirom na moja pustolovna putovanja po Hrvatskoj odlučio sam realizirati projekt Najbolje plaže u Hrvatskoj. Radi se o projektu u kojem ću proći u skoroj budućnosti veliki broj plaža u Hrvatskoj te ću iste ocijeniti i predstaviti ti njihov sadržaj. Da bi sve bilo transparentno i kvalitetno odrađeno, sastavio sam listu kriterija po kojoj ću ocjenjivati kvalitetu plaže i na temelju mogućnosti koje ista nudi.

Kriteriji se sastoje od nekoliko bitnih odrednica, a prosječna ocjena na kraju se dobije uzimanjem u obzir svih kriterija koje sam iskušao i ocijenio. Maksimalna ocjena iznosi 10, dok je 1 minimalna ocjena. Plaže ću ocjenjivati prema sljedećoj listi kriterija:

Tip plaže

Postoje različite vrste plaža

[table “43” not found /]

Pogodno za klince

[table “44” not found /]

Kvaliteta mora

[table “45” not found /]

Mogućnost osobne higijene

[table “46” not found /]

Sportski sadržaj

[table “47” not found /]

Ponuda kafića i restorana

[table “48” not found /]